لطفا منتظر بمانید...
جستجو: جستجوی پیشرفته
صدای CHN
کد خبر : ۱۰۵۵۷۰ زمان مخابره: ۲۰ : ۵۱ -- ۱۳۹۲/۴/۱۹ | نسخه چاپی

ساعت بازدید گردشگران از کاخ نیاوران اعلام شد

ساعات کاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در ماه مبارک رمضان اعلام شد. علاقه‌مندان جهت بازدید از مجموعه فرهنگی ـ‌تاریخی نیاوران در ایام ماه مبارک رمضان می‌توانند تمامی روزهای هفته از ساعت 9 تا 30/16 به این مجموعه واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.

دانلود فایل مرتبط با خبر:
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ‌گروه میراث‌فرهنگی ـ‌همزمان با فرا رسیدن رمضان، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از ساعت 9 تا 30/16 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.
 
روابط عمومی مجموعه فرهنگی ـ‌تاریخی نیاوران اعلام کرد: این مجموعه در طول ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 9 تا 30/16 پذیرای گردشگران است و فروش بلیط موزه ها تا ساعت 30/15 انجام می شود.
 
مجموعه فرهنگی ـ تاریخی نیاوران یکی از کاخ موزه های شمال شهر تهران است که بناهای آن متعلق به دوران قاجار و پهلوی بوده و اکنون محوطه کاخ شامل کاخ اختصاصی نیاوران، کاخ صاحبقرانیه و موزه حوضخانه، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، کتابخانه اختصاصی، موزه خودروهای اختصاصی کاخ نیاوران و باغ کتیبه ها است.
 
شایان ذکر است علاقه مندان جهت بازدید از مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران در ایام ماه مبارک رمضان می توانند تمامی روزهای هفته از ساعت 9 تا 30/16 به این مجموعه واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.
 
انتهای خبر/ خبرگزاری میراث فرهنگی / کد خبر: ۱۰۵۵۷۰
    

کلیدواژه ها

نظرات ارائه شده

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
: لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید
= 8 + 11
ارسال نظر
105570
نام شما
ايميل شما
ايميل گيرنده
توضيحات
: لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید
= 8 + 11
ارسال خبر
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار